Pozitívkárska prax alebo nástrahy pozitívky

13/04/2019 09:30 to 13/04/2019 17:00 (Europe/Bratislava)

Zvolen, Slovakia

Registration for this event is now closed

Chcete si chytiť fleka? Tak sa zaregistrujte a po zaplatení zálohy je miesto len a len vaše. Zvyšná suma sa dopláca na mieste.

Cena: 45 euro, v cene obed a občerstvenie na celý deň

O čo pôjde v tomto seminári? 

Praktický seminár s mojimi pozitívne skúsenými koňmi, ktoré vás prevedú začiatkami pozitívkou a ukážu vám, čoho sa vyvarovať a ako predísť problémom. 

Chcete začať s pozitívkou? Čo prvé treba koňa naučiť? A čo ho v žiadnom prípade nenaučiť? Ako začať tak, aby bol v pohodičke a spokojný a neriešil stále kde máte schované odmeny? 

Moje kone už majú síce začiatky za sebou, ale práve vďaka tomu budete mať väčší priestor na chyby, ktoré vám ľahšie prepáčia než kôň - začiatočník. 

Podľa záujmu sa budeme venovať rôznym témam súvisiacim s R+ ako napr. ako zaradiť túto novinku do vášho bežného fungovania, či kombinovať či nie  s vaším doterajším fungovaním, čo si všímať na koňovi, aké odmeny používať a ako vhodne vybrať odmeny pre tréning, ako zabezpečiť, aby nás stále neprenasledoval s nádejou aj mimo tréning, ako trénovať na tráve a mnoho iných praktických tém, ktoré na vás číhajú v začiatkoch i pokročilých fázach a na ktoré je dobré mať pod kontrolou v tréningu... 

Seminár je len pre malú skupinu, max 7 ľudí, takže budete mať dostatok priestoru na otázky a môžeme sa venovať čomukoľvek, čo vás bude zaujímať, viac do hĺbky. 

Čo ak bude pršať, snežiť, mrznúť, fúkať šialený vietor...?

Seminár je hlavne praktický, ale ak nám počasie nedopraje pohodu vonku, tak si sadneme dovnútra k čaju a k pochopeniu všetkých tém nám pomôžu videá či praktické cvičenia vo dvojiciach. 


.

Where

Google Maps
Brzov, s.r.o.
Cesta na Kráľovej 37
Zvolen 96001
Slovakia
0911 911980
venya@venya.sk

When

From 13/04/2019 09:30
To 13/04/2019 17:00

Organizer

Venya Bonebakker
0911911980
venya@venya.sk